| Clasificación del interruptor | 120 Vac /15 A (resistive) 240 Vac /10 A (resistive) 12 Vdc /10 A (resistive) 24 Vdc /5 A (resistive) |
| Max. temperature | 125°C |
| Environment temperature | -20°C to +90°C |
| Precisión | ±5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Operations | 100.000 |
| Max. static pressure | 100 bar |
| Protección | IP67 see page 1 of the catalogue |
| Tightening torque | 30 Nm |
TBG – Compact temperature switch
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferencia bancaria
SKU: Item-elettrotec-62
Categoría: Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Temperatura, Temperature switches



