| Material de la carrocería | Latón |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Latón |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point NC/NO contact / LM2 – 1 actuation point SPDT contact / LMM1 – 2 actuation points NC/NO contact |
| Montaje | CTA – Thread G1″ / GTA – Thread G2″ |
| Conexión eléctrica | CTA Box – G1/2″ UNI 6125 / GTA Box – G3/4″ UNI 6125 |
| Input capacity | LM1 – LMM1 1010 Ohm / LM2 109 Ohm |
| Capacitance | LM1 – LMM1 0.6pF / LM2 2pF |
| Capacidad de conmutación | LM1 – LMM1 60W / LM2 30W |
| Current | LM1- LMM1 0.8A (resistive) / LM2 0.5A (resistive) |
| Tensión | 220V – 50Hz |
| Temperatura | -20°C +40°C |
| Presión máx. | CTA – 10 bar / GTA – 20 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | ATEX – II 1 G Ex ia IIC T6 |
| Size | CTA – Max. lenght 1500 mm / GTA – Max. lenght 2500 mm |
| Safety parameters | Ex |
LM1 / LM2 / LMM1 CTA – GTA EP – Explosion-proof level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferencia bancaria
SKU: Item-elettrotec-107
Categorías: Elettrotec, Elettrotec
Etiquetas: ATEX Explosion-Proof Level Switches, Elettrotec, Level
Descripción
Descargas
Documentos del producto
Productos relacionados
€139,83 (€169,19 IVA incluido)
€474,57 (€574,23 IVA incluido)
€103,11 (€124,76 IVA incluido)
€89,32 - €93,81Gama de precios: €89,32 a €93,81
€86,63 (€104,82 IVA incluido)
€95,29 (€115,30 IVA incluido)




