| Material i karossen | Mässing |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Mässing |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point NC/NO contact / LM2 – 1 actuation point SPDT contact / LMM1 – 2 actuation points NC/NO contact |
| Montering | CTA – Thread G1″ / GTA – Thread G2″ |
| Elektrisk anslutning | CTA Box – G1/2″ UNI 6125 / GTA Box – G3/4″ UNI 6125 |
| Input capacity | LM1 – LMM1 1010 Ohm / LM2 109 Ohm |
| Capacitance | LM1 – LMM1 0.6pF / LM2 2pF |
| Omkopplingskapacitet | LM1 – LMM1 60W / LM2 30W |
| Current | LM1- LMM1 0.8A (resistive) / LM2 0.5A (resistive) |
| Spänning | 220V – 50Hz |
| Temperaturområde | -20°C +40°C |
| Max. tryck | CTA – 10 bar / GTA – 20 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | ATEX – II 1 G Ex ia IIC T6 |
| Size | CTA – Max. lenght 1500 mm / GTA – Max. lenght 2500 mm |
| Safety parameters | Ex |
LM1 / LM2 / LMM1 CTA – GTA EP – Explosion-proof level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banköverföring
SKU: Item-elettrotec-107
Kategorier: Elettrotec, Elettrotec
Taggar: ATEX Explosion-Proof Level Switches, Elettrotec, Level
Beskrivning
Nedladdningar
Produktdokument
Relaterade produkter
€86,63 (€104,82 inkl. moms)
€134,77 (€163,07 inkl. moms)
€474,57 (€574,23 inkl. moms)
€103,11 (€124,76 inkl. moms)




