| Material de la carrocería | Acrylic |
| Max. operating voltage | 24 V |
| Voltage intensity | 3 A |
| Connection material | Polypropylene – PVC |
| Float material | Stainless steel with magnet |
| Seal material | Silicone – FPM |
| Póngase en contacto con | NO / NC |
| Conexión eléctrica | PG07 |
| Electrical protection | IP65 |
| Switching voltage in DC / AC | DC 60 W – AC 60 VA |
| Max. flow rate | 750 l/min. – 1400 Nm3/h |
| Presión máx. | 10 bar |
| Working temperature | 0°C to +60°C |
| Precisión | 4% |
| Threads | G1/2″ – G3/4″ – G1″ – G1 1/2″ – G2 |
| Fastening | Vertical |
| Opciones | Fitting PVC – FPM seal |
TFM2E… – Variable area flow meters with 2 adjustable electrical contacts
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferencia bancaria
SKU: Item-elettrotec-39
Categoría: Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Flujo, Variable area Flow meters



