| Puissance de l'interrupteur | 1 A / 220 Vac |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C – 90°C – 100°C – 105°C |
| Précision | ± 5°C |
| Max. differential DT | 5°C |
| Environment temperature | -20°C to +120°C |
| Pression maximale | 80 bar |
| Contact | NO – NC |
| Matériau du corps | Anodized aluminium |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm |
| Protection de l'environnement | IP65 |
| Dimensions | Body 27 AF – Height 97 mm |
| Options | Brass body |
NTBC – Temperature switches with fixed set-point and din-plug
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Virement bancaire
SKU : Item-elettrotec-56
Catégorie : Elettrotec
Tags : Elettrotec, Température, Temperature switches



