| Puissance de l'interrupteur | 250 Vac / 10 (2.5) A |
| Pression maximale | 300 bar |
| Max. therm. differential | 16°C |
| Max. temperature | 120°C |
| Protection de l'environnement | IP65 see page 1 |
| PG09 plug connector | DIN 43650 |
| Tightening torque | 30 Nm |
| Matériau du corps | Laiton |
| Contacts | Silver plated |
NTR – Temperature switches with fixed set-point and 360° rotating head
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op



