| Material de la carrocería | Latón |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Anodized aluminium |
| Seal material | NBR |
| Distance | SL1 – 15 mm / SL2 – 10 mm |
| Salida | 4-20 mA |
| Montaje | FA – Flange Ø 92 / TA – Thread G2” |
| Signal converter | CVS1 – Connector CVS2 – Box 92 mm × 92 mm |
| Conexión eléctrica | IP65 EN60529 – PG11 |
| Alimentación | 24 Vdc ±10% |
| Temperatura | -10°C +80°C |
| Presión máx. | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 FA – TA…CVS1 / CVS2 – Level sensors 4-20mA output
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferencia bancaria
SKU: Item-elettrotec-113
Categorías: Elettrotec, Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Level, Level sensors
Descripción
Descargas
Documentos del producto
Productos relacionados
€93,79 (€113,49 IVA incluido)
€134,77 (€163,07 IVA incluido)
€474,57 (€574,23 IVA incluido)
€95,29 (€115,30 IVA incluido)
€103,11 (€124,76 IVA incluido)




