| Kropsmateriale | Messing |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Anodized aluminium |
| Seal material | NBR |
| Distance | SL1 – 15 mm / SL2 – 10 mm |
| Udgang | 4-20 mA |
| Montering | FA – Flange Ø 92 / TA – Thread G2” |
| Signal converter | CVS1 – Connector CVS2 – Box 92 mm × 92 mm |
| Elektrisk tilslutning | IP65 EN60529 – PG11 |
| Strømforsyning | 24 Vdc ±10% |
| Temperaturområde | -10°C +80°C |
| Max. tryk | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 FA – TA…CVS1 / CVS2 – Level sensors 4-20mA output
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bankoverførsel
Beskrivelse
Downloads
Produktdokumenter
Relaterede produkter
€134,77 (€163,07 inkl. moms)
€194,25 (€235,04 inkl. moms)
€93,79 (€113,49 inkl. moms)




