| Parameters | Intrinsic safety |
| Conector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Input voltage | Vi 30 V |
| Input current | Li 100mA |
| Max. input power | Pi 0,75 W |
| Input capacity | Ci ~ = 0 |
| Input inductance | Li ~ = 0 |
| Adjustment range | 0.5 – 10 bar – 10 – 100 bar – 30 – 150 bar – 150 – 350 bar |
| Max. static pressure | 600 bar |
| Histéresis | 30% of set-point |
| Temperatura | -30 °C +140 °C (according to diaphragm/seal material) |
| Póngase en contacto con | SPDT |
| Material de la carrocería | Anodized aluminium- AVP steel |
| Diaphragm / Seal material | NBR – HNBR – Silicone |
| Threads | G1/4 female |
| Protección | IP65 – DIN 40050 |
| Mechanical life | 106 operations |
| Dimensiones | Body 30 x 30 – Max. high 95 |
| Certificado | ATEX – II 1 G EEX ia IIC T6 |
| Opciones | Set-point rising and falling – Gold-plated contacts for low current |
PML-PPL – Diaphragm / Piston adjustable pressure switches intrinsic safety execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferencia bancaria
SKU: Item-elettrotec-30
Categoría: Elettrotec
Etiquetas: ATEX Mechanical Pressure Switches, Elettrotec, Presión



