| Clasificación del interruptor | 1 A / 24 Vac |
| Conector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C |
| Precisión | ± 5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Environment temperature | -10°C to +80°C |
| Presión máx. | 200 bar |
| Póngase en contacto con | SPDT |
| Material de la carrocería | Latón |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm |
| Protección | IP65 |
| Dimensiones | Body 30 AF – Height 90 mm |
EBC – Temperature switches with fixed set-point and SPDT contact
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferencia bancaria
SKU: Item-elettrotec-69
Categorías: Elettrotec, Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Temperatura, Temperature switches
Descripción
Descargas
Documentos del producto
Productos relacionados
€86,63 (€104,82 IVA incluido)
€86,63 (€104,82 IVA incluido)
€134,77 (€163,07 IVA incluido)




