| Rating af omskifter | 1 A / 24 Vac |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C |
| Nøjagtighed | ± 5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Environment temperature | -10°C to +80°C |
| Max. tryk | 200 bar |
| Kontakt | SPDT |
| Kropsmateriale | Messing |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm |
| Beskyttelse | IP65 |
| Mål | Body 30 AF – Height 90 mm |
EBC – Temperature switches with fixed set-point and SPDT contact
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bankoverførsel
SKU: Item-elettrotec-69
Kategorier: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Temperatur, Temperature switches
Beskrivelse
Downloads
Produktdokumenter
Relaterede produkter
€93,79 (€113,49 inkl. moms)
€103,11 (€124,76 inkl. moms)
€474,57 (€574,23 inkl. moms)
€86,63 (€104,82 inkl. moms)
€95,29 (€115,30 inkl. moms)
€86,63 (€104,82 inkl. moms)
€194,25 (€235,04 inkl. moms)




