| Valutazione dell'interruttore | 1 A / 24 Vac |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C |
| Precisione | ± 5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Environment temperature | -10°C to +80°C |
| Pressione massima | 200 bar |
| Contatto | SPDT |
| Materiale del corpo | Ottone |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm |
| Protezione | IP65 |
| Dimensioni | Body 30 AF – Height 90 mm |
EBC – Temperature switches with fixed set-point and SPDT contact
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bonifico bancario
SKU: Item-elettrotec-69
Categorie: Elettrotec, Elettrotec
Tag: Elettrotec, Temperatura, Temperature switches
Descrizione
Scaricamento
Documentazione sul prodotto
Prodotti correlati
€86,63 (€104,82 IVA inclusa)
€194,25 (€235,04 IVA inclusa)
€95,29 (€115,30 IVA inclusa)
€89,32 - €93,81Fascia di prezzo: Da €89,32 a €93,81




