| Valutazione dell'interruttore | 0.5 (0.2) A / 48 Vac-dc |
| Collegamento elettrico | Faston 6.3 x 0.8 DIN 46248 |
| Adjustment range | 0.1 – 1 bar – 0.2 – 2 bar – 1 – 5 bar – 2 – 10 bar |
| Max. static pressure | 20 bar |
| Isteresi | Fixed |
| Temperature tange | -5 °C + 90 °C (according to diaphragm material) |
| Contatto | NO – NC (without pressure) |
| Materiale del corpo | Ottone |
| Diaphragm material | NBR – FKM |
| Threads | G1/8 BSPT – G1/4 BSPT |
| Protezione | IP00 fast on – IP54 with CAP 1 |
| Mechanical life | 106 operations |
| Dimensioni | Body Ch 24 – Max. high 49 |
PMB – Basic series pressure switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bonifico bancario
SKU: Item-elettrotec-15
Categoria: Elettrotec
Tag: Elettrotec, Mechanical Pressure Switches, Pressione



