| Body material | Stainless steel |
| Float material | Stainless steel |
| Mounting material | Stainless steel |
| Seal material | FKM |
| Box material | Die-cast aluminium |
| Output | 4-20 mA |
| Mounting | G2″ |
| Signal converter | CVS3 G3/4″ UNI 6125 |
| Power supply | 24Vdc 10% |
| Temperature range | -20°C +40°C |
| Max. pressure | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | ATEX II 1/2 GD Ex d IIC T6 Ex tD A21 IP65 T60°C |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 TIA…CVS3 EP – Stainless steel level sensors explosion-proof execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bank Transfer
SKU: Item-elettrotec-117
Categories: Elettrotec, Elettrotec
Tags: ATEX level sensors, Elettrotec, Level
Beschrijving
Downloads
Product Documents
Related products
€89,32 – €93,81Price range: €89,32 through €93,81
€93,79 (€113,49 incl. VAT)
€95,29 (€115,30 incl. VAT)
€86,63 (€104,82 incl. VAT)
€139,83 (€169,19 incl. VAT)
€93,79 (€113,49 incl. VAT)



