| Body material | FA – tubo Brass / FIA – Stainless steel aisi 316 |
| Float material | FA – NBR / FIA – Stainless steel aisi 316 |
| Mounting material | FA – Anodized aluminium/ FIA – Stainless steel aisi 316 |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point contact NC/NO / LM2 – 1 actuation point contact SPDT / LMM1 – 2 actuation points NC/NO |
| Mounting | Flange Ø 52 |
| Electrical connection | DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Switching capacity | LM1/LMM1 – 60W/VA / LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1/LMM1- 0,8A (resistive) / LM2 – 0,5A (resistive) |
| Voltage | 220V – 50Hz |
| Temperature range | -10°C +80°C |
| Max. pressure | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 1500 mm |
LMA1 / LMA2 / LMMA1 FA – FIA – Bent stem level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bank Transfer
SKU: Item-elettrotec-84
Category: Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches



