| Matériau du corps | Acier inoxydable |
| Float material | Acier inoxydable |
| Mounting material | Acier inoxydable |
| Seal material | FKM |
| Distance | SL1 – 15 mm / SL2 – 10 mm |
| Sortie | 4-20 mA |
| Montage | FIA – Flange Ø 92 / TIA – Thread G2” |
| Signal converter | CVS1 – Connector CVS2 – Box 92 mm × 92 mm |
| Raccordement électrique | IP65 EN60529 – PG11 |
| Alimentation électrique | 24 Vdc ±10% |
| Plage de température | -10°C +80°C |
| Pression maximale | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 FIA – TIA…CVS1/CVS2 – Stainless steel level sensors 4-20mA output
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Virement bancaire
Description
Téléchargements
Documents sur les produits
Produits apparentés
Nouveau



