| Υλικό σώματος | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Float material | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Mounting material | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Seal material | FKM |
| Distance | SL1 – 15 mm / SL2 – 10 mm |
| Έξοδος | 4-20 mA |
| Τοποθέτηση | FIA – Flange Ø 92 / TIA – Thread G2” |
| Signal converter | CVS1 – Connector CVS2 – Box 92 mm × 92 mm |
| Ηλεκτρική σύνδεση | IP65 EN60529 – PG11 |
| Παροχή ρεύματος | 24 Vdc ±10% |
| Εύρος θερμοκρασίας | -10°C +80°C |
| Μέγιστη πίεση | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 FIA – TIA…CVS1/CVS2 – Stainless steel level sensors 4-20mA output
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα



