| Matériau du corps | Nylon |
| Float material | NBR |
| Actuation point | 1 or 2 with NO – NC – SPDT contacts |
| Montage | G1/4” |
| Raccordement électrique | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Capacité de commutation | NC/NO contacts – 60W/VA SPDT contacts – 30W/VA |
| Current | NC/NO contacts – 0.8A (resistive) / SPDT contacts – 0.5A (resistive) |
| Tension | 220V – 50Hz |
| Plage de température | -10°C +80°C |
| Pression maximale | 5 bars |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | LEM5CN – 82 mm / LEM5LN/LEM5M – 146 mm |
LEM5 – Low-cost level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Virement bancaire



