| Body material | Nylon |
| Float material | NBR |
| Actuation point | 1 or 2 with NO – NC – SPDT contacts |
| Mounting | G1/4” |
| Electrical connection | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Switching capacity | NC/NO contacts – 60W/VA SPDT contacts – 30W/VA |
| Current | NC/NO contacts – 0.8A (resistive) / SPDT contacts – 0.5A (resistive) |
| Voltage | 220V – 50Hz |
| Temperature range | -10°C +80°C |
| Max. pressure | 5 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | LEM5CN – 82 mm / LEM5LN/LEM5M – 146 mm |
LEM5 – Low-cost level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Overschrijving
Artikelnummer: Item-elettrotec-93
Categorie: Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Low Cost Level Switches



