| Material de la carrocería | Latón |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Thermoplastic |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point NC/NO contact / LM2 – 1 actuation point SPDT contact / LMM1 – 2 actuation points/floats NC/NO contacts |
| Montaje | FPA – Flange Ø 54 TPA – Thread G1” |
| Conexión eléctrica | DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Capacidad de conmutación | LM1/LMM1 – 60W/VA / LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1/LMM1- 0.8A (resistive) / LM2 – 0.5A (resistive) |
| Tensión | 220V – 50Hz |
| Temperatura | -10°C +80°C |
| Presión máx. | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 1500 mm |
LM1 / LM2 / LMM1 FPA – TPA – Level switches with stop ring
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferencia bancaria
SKU: Item-elettrotec-81
Categoría: Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches



