| Material da carroçaria | Stainless steel AISI 316 |
| Actuation point | 1 actuation point contact NC – NO – SPDT |
| Montagem | Thread M12x1 – Flange Ø 52 |
| Ligação eléctrica | Lead wires L. 1000 mm (standard) DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Capacidade de comutação | LM1 – 60W/VA LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1 – 0.8A (resistive) LM2 – 0.5A (resistive) |
| Tensão | 220V – 50Hz |
| Gama de temperaturas | -10°C +80°C |
| Pressão máxima | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 1000 mm |
Assembly kit – Stainless steel execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária
SKU: Item-elettrotec-100
Categorias: Elettrotec, Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Level, Level Switches set to be completed
Descrição
Downloads
Documentos do produto
Produtos relacionados
€474,57 (€574,23 incl. IVA)
€93,79 (€113,49 incl. IVA)
€95,29 (€115,30 incl. IVA)
€103,11 (€124,76 incl. IVA)




