| Materiał korpusu | Stainless steel AISI 316 |
| Actuation point | 1 actuation point contact NC – NO – SPDT |
| Montaż | Thread M12x1 – Flange Ø 52 |
| Podłączenie elektryczne | Lead wires L. 1000 mm (standard) DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Zdolność przełączania | LM1 – 60W/VA LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1 – 0.8A (resistive) LM2 – 0.5A (resistive) |
| Napięcie | 220V – 50Hz |
| Zakres temperatur | -10°C +80°C |
| Maks. ciśnienie | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 1000 mm |
Assembly kit – Stainless steel execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Wiza
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Przelew bankowy
SKU: Item-elettrotec-100
Kategorie: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Level Switches set to be completed
Opis
Do pobrania
Dokumenty dotyczące produktu
Produkty powiązane
€103,11 (€124,76 z VAT)
€139,83 (€169,19 z VAT)
€89,32 - €93,81Zakres cen: €89,32 do €93,81
€474,57 (€574,23 z VAT)




