| Body material | Stainless steel AISI 316 |
| Actuation point | 1 actuation point contact NC – NO – SPDT |
| Mounting | Thread M12x1 – Flange Ø 52 |
| Electrical connection | Lead wires L. 1000 mm (standard) DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Switching capacity | LM1 – 60W/VA LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1 – 0.8A (resistive) LM2 – 0.5A (resistive) |
| Voltage | 220V – 50Hz |
| Temperature range | -10°C +80°C |
| Max. pressure | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 1000 mm |
Assembly kit – Stainless steel execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Overschrijving
Artikelnummer: Item-elettrotec-100
Categorieën: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Level Switches set to be completed
Beschrijving
Downloads
Product Documents
Gerelateerde producten
€89,32 - €93,81Prijsklasse: €89,32 tot €93,81
€93,79 (€113,49 incl. BTW)
€194,25 (€235,04 incl. BTW)




