| Υλικό σώματος | Stainless steel AISI 316 |
| Actuation point | 1 actuation point contact NC – NO – SPDT |
| Τοποθέτηση | Thread M12x1 – Flange Ø 52 |
| Ηλεκτρική σύνδεση | Lead wires L. 1000 mm (standard) DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Ικανότητα μεταγωγής | LM1 – 60W/VA LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1 – 0.8A (resistive) LM2 – 0.5A (resistive) |
| Τάση | 220V – 50Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας | -10°C +80°C |
| Μέγιστη πίεση | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 1000 mm |
Assembly kit – Stainless steel execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα
SKU: Item-elettrotec-100
Κατηγορίες: Elettrotec, Elettrotec
Ετικέτες: Elettrotec, Level, Level Switches set to be completed
Περιγραφή
Λήψεις
Έγγραφα προϊόντων
Σχετικά προϊόντα
€86,63 (€104,82 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€95,29 (€115,30 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€93,79 (€113,49 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€86,63 (€104,82 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)
€474,57 (€574,23 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)




