| Material da carroçaria | Aço inox |
| Float material | Aço inox |
| Mounting material | Aço inox |
| Seal material | FKM |
| Distance | SL1 – 15 mm / SL2 – 10 mm |
| Saída | Potentiometric |
| Montagem | FIA – Flange Ø 92 / TIA – Thread G2” |
| Ligação eléctrica | IP65 EN60529 – PG09 |
| Gama de temperaturas | -10°C +80°C |
| Pressão máxima | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 FIA – TIA – Stainless steel level sensors
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária
SKU: Item-elettrotec-111
Categorias: Elettrotec, Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Level, Level sensors
Descrição
Downloads
Documentos do produto
Produtos relacionados
€93,79 (€113,49 incl. IVA)
€194,25 (€235,04 incl. IVA)
€95,29 (€115,30 incl. IVA)
€474,57 (€574,23 incl. IVA)
€103,11 (€124,76 incl. IVA)




