| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Float material | Stal nierdzewna |
| Mounting material | Stal nierdzewna |
| Seal material | FKM |
| Distance | SL1 – 15 mm / SL2 – 10 mm |
| Wyjście | Potentiometric |
| Montaż | FIA – Flange Ø 92 / TIA – Thread G2” |
| Podłączenie elektryczne | IP65 EN60529 – PG09 |
| Zakres temperatur | -10°C +80°C |
| Maks. ciśnienie | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 FIA – TIA – Stainless steel level sensors
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Wiza
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Przelew bankowy
Opis
Do pobrania
Dokumenty dotyczące produktu
Produkty powiązane
€95,29 (€115,30 z VAT)
€474,57 (€574,23 z VAT)
€86,63 (€104,82 z VAT)




