| Material des Gehäuses | Rostfreier Stahl |
| Float material | Rostfreier Stahl |
| Mounting material | Rostfreier Stahl |
| Seal material | FKM |
| Distance | SL1 – 15 mm / SL2 – 10 mm |
| Ausgabe | Potentiometric |
| Montage | FIA – Flange Ø 92 / TIA – Thread G2” |
| Elektrischer Anschluss | IP65 EN60529 – PG09 |
| Temperaturbereich | -10°C +80°C |
| Max. Druck | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 FIA – TIA – Stainless steel level sensors
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banküberweisung



