| Materiale del corpo | Acciaio inox |
| Float material | Acciaio inox |
| Mounting material | Acciaio inox |
| Seal material | FKM |
| Distance | SL1 – 15 mm / SL2 – 10 mm |
| Uscita | Potentiometric |
| Montaggio | FIA – Flange Ø 92 / TIA – Thread G2” |
| Collegamento elettrico | IP65 EN60529 – PG09 |
| Intervallo di temperatura | -10°C +80°C |
| Pressione massima | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 FIA – TIA – Stainless steel level sensors
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bonifico bancario
Descrizione
Scaricamento
Documentazione sul prodotto
Prodotti correlati
€134,77 (€163,07 IVA inclusa)
€95,29 (€115,30 IVA inclusa)
€86,63 (€104,82 IVA inclusa)
€139,83 (€169,19 IVA inclusa)
€93,79 (€113,49 IVA inclusa)
€474,57 (€574,23 IVA inclusa)




