| Valutazione dell'interruttore | 1 A / 250 Vac |
| Collegamento elettrico | DIN 40050 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C |
| Precisione | ± 5°C |
| Max. differential DT | 5°C |
| Environment temperature | -10°C to +80°C |
| Contatto | NO – NC |
| Materiale del corpo | Tube brass – Flange Ø 54 mm or G1″ connection thermoplastic – Seal gasket NBR |
| Thread connection | Flange Ø 54 mm with 4 holes or G1″ connection |
| Protezione | IP65 |
| Opzioni | IP67 depending on terminal chosen |
TBLFPA / TBLTPA – Fixed temperature switches with probe
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bonifico bancario



