| Schaltleistung | 1 A / 250 Vac |
| Elektrischer Anschluss | DIN 40050 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C |
| Genauigkeit | ± 5°C |
| Max. differential DT | 5°C |
| Environment temperature | -10°C to +80°C |
| Kontakt | NO – NC |
| Material des Gehäuses | Tube brass – Flange Ø 54 mm or G1″ connection thermoplastic – Seal gasket NBR |
| Thread connection | Flange Ø 54 mm with 4 holes or G1″ connection |
| Schutz | IP65 |
| Optionen | IP67 depending on terminal chosen |
TBLFPA / TBLTPA – Fixed temperature switches with probe
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banküberweisung
SKU: Item-elettrotec-60
Kategorien: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Temperatur, Temperature switches
Beschreibung
Herunterladen
Produkt-Dokumente
Ähnliche Produkte
€194,25 (€235,04 inkl. MwSt.)
€134,77 (€163,07 inkl. MwSt.)
€86,63 (€104,82 inkl. MwSt.)
€93,79 (€113,49 inkl. MwSt.)




