| Classificação do interruptor | 1 A / 250 Vac |
| Ligação eléctrica | DIN 40050 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C |
| Precisão | ± 5°C |
| Max. differential DT | 5°C |
| Environment temperature | -10°C to +80°C |
| Contacto | NO – NC |
| Material da carroçaria | Tube brass – Flange Ø 54 mm or G1″ connection thermoplastic – Seal gasket NBR |
| Thread connection | Flange Ø 54 mm with 4 holes or G1″ connection |
| Protecção | IP65 |
| Opções | IP67 depending on terminal chosen |
TBLFPA / TBLTPA – Fixed temperature switches with probe
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária
SKU: Item-elettrotec-60
Categoria: Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Temperatura, Temperature switches



