| Materiale del corpo | Ottone nichelato |
| Max. operating voltage | 220 V – 50 Hz |
| Voltage intensity | 0.5 A (resistive) |
| Seal material | NBR |
| Contatto | NO |
| Connector 2P+G | DIN 43650 form B PG09-PG11 |
| Electrical protection | IP65 |
| Switching voltage in DC / AC | DC 20 W – AC 20 VA |
| Max. flow rate | 60 l/min. – H20 |
| Pressione massima | 80 – 100 bar |
| Working temperature | -10°C to +80°C |
| Differential | ~ 45% flow rate |
| Threads | G1/8″ – G1/4″ – G3/8″ – G1/2″ -G3/4″ – G1″ |
| Fastening | Verticale |
IFE – Adjustable electric flow switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bonifico bancario
SKU: Item-elettrotec-51
Categoria: Elettrotec
Tag: Elettrotec, Flusso, Flow Switches and Flow Indicators



