| Υλικό σώματος | Επινικελωμένος ορείχαλκος |
| Max. operating voltage | 220 V – 50 Hz |
| Voltage intensity | 0.5 A (resistive) |
| Seal material | NBR |
| Επικοινωνία | ΟΧΙ |
| Connector 2P+G | DIN 43650 form B PG09-PG11 |
| Electrical protection | IP65 |
| Switching voltage in DC / AC | DC 20 W – AC 20 VA |
| Max. flow rate | 60 l/min. – H20 |
| Μέγιστη πίεση | 80 – 100 bar |
| Working temperature | -10°C to +80°C |
| Differential | ~ 45% flow rate |
| Threads | G1/8″ – G1/4″ – G3/8″ – G1/2″ -G3/4″ – G1″ |
| Fastening | Κατακόρυφο |
IFE – Adjustable electric flow switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Τραπεζικό έμβασμα
SKU: Item-elettrotec-51
Κατηγορία: Elettrotec
Ετικέτες: Elettrotec, Ροή, Flow Switches and Flow Indicators



