| Matériau du corps | Acier inoxydable |
| Float material | Acier inoxydable |
| Mounting material | Acier inoxydable |
| Seal material | FKM |
| Box material | Die-cast aluminium |
| Sortie | 4-20 mA |
| Montage | G2″ |
| Signal converter | CVS3 G3/4″ UNI 6125 |
| Alimentation électrique | 24Vdc 10% |
| Plage de température | -20°C +40°C |
| Pression maximale | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.8 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | ATEX II 1/2 GD Ex d IIC T6 Ex tD A21 IP65 T60°C |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 TIA…CVS3 EP – Stainless steel level sensors explosion-proof execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Virement bancaire
SKU : Item-elettrotec-117
Catégories : Elettrotec, Elettrotec
Tags : ATEX level sensors, Elettrotec, Level
Description
Téléchargements
Documents sur les produits
Produits apparentés
€134,77 (€163,07 TVA incluse)
€93,79 (€113,49 TVA incluse)
€86,63 (€104,82 TVA incluse)



