| Material da carroçaria | PVC |
| Float material | PVC |
| Mounting material | PVC |
| Actuation point | LM3 – 3 actuation points/floats NC/NO contact / LM4 – 4 actuation points/floats NC/NO contact |
| Montagem | GSPA – Thread G3/8” / GPA – Flange Ø 92 / GTPA – Thread G2” |
| Ligação eléctrica | GSPA – Lead wires L. 500 mm (standard) / GPA/GTPA – junction box 92×92 mm – PG09 – IP65 |
| Capacidade de comutação | 60W/VA |
| Current | 0.8A (resistive) |
| Tensão | 220V – 50Hz |
| Gama de temperaturas | -5°C +50°C |
| Pressão máxima | 5 barras |
| Fluid specific gravity | 0.85 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 2500 mm |
LM3 / LM4 GSPA – GPA – GTPA – PVC level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária
SKU: Item-elettrotec-90
Categoria: Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Level, Standard 3- or 4-Point Level Switches



