| Material des Gehäuses | PVC |
| Float material | PVC |
| Mounting material | PVC |
| Actuation point | LM3 – 3 actuation points/floats NC/NO contact / LM4 – 4 actuation points/floats NC/NO contact |
| Montage | GSPA – Thread G3/8” / GPA – Flange Ø 92 / GTPA – Thread G2” |
| Elektrischer Anschluss | GSPA – Lead wires L. 500 mm (standard) / GPA/GTPA – junction box 92×92 mm – PG09 – IP65 |
| Schaltleistung | 60W/VA |
| Current | 0.8A (resistive) |
| Spannung | 220V – 50Hz |
| Temperaturbereich | -5°C +50°C |
| Max. Druck | 5 bar |
| Fluid specific gravity | 0.85 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 2500 mm |
LM3 / LM4 GSPA – GPA – GTPA – PVC level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banküberweisung
SKU: Item-elettrotec-90
Kategorie: Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Standard 3- or 4-Point Level Switches



