| Body material | Brass |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Anodized aluminium |
| Seal material | NBR |
| Distance | SL1 – 15 mm / SL2 – 10 mm |
| Output | Potentiometric |
| Mounting | FA – Flange Ø 92 / TA – Thread G2” |
| Electrical connection | IP65 EN60529 – PG09 |
| Temperature range | -10°C +80°C |
| Max. pressure | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 2500 mm |
SL2 FA – TA – Level sensors
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Overschrijving
Artikelnummer: Item-elettrotec-110
Categorieën: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Level sensors
Beschrijving
Downloads
Product Documents
Gerelateerde producten
€95,29 (€115,30 incl. BTW)
€134,77 (€163,07 incl. BTW)
€139,83 (€169,19 incl. BTW)
€86,63 (€104,82 incl. BTW)




