| Body material | GSA – Brass / GSIA – Stainless steel AISI 316 |
| Float material | GSA – NBR / GSIA – Stainless steel AISI 316 |
| Mounting material | GSA – Brass / GSIA – Stainless steel AISI 316 |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point NC/NO contact / LM2 – 1 actuation point SPDT contact / LMM1 – 2 actuation points/floats NC/NO contacts |
| Mounting | G3/8” |
| Electrical connection | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Switching capacity | LM1/LMM1 – 60W/VA / LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1/LMM1 – 0.8A (resistive) / LM2 – 0.5A (resistive) |
| Voltage | 220V – 50Hz |
| Temperature range | -10°C +80°C |
| Max. pressure | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 2500 mm |
LM1 / LM2 / LMM1 GSA – GSIA – Level switches with stop ring
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Overschrijving
Artikelnummer: Item-elettrotec-87
Categorie: Elettrotec
Tags: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches



