| Material da carroçaria | GSA – Brass / GSIA – Stainless steel AISI 316 |
| Float material | GSA – NBR / GSIA – Stainless steel AISI 316 |
| Mounting material | GSA – Brass / GSIA – Stainless steel AISI 316 |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point NC/NO contact / LM2 – 1 actuation point SPDT contact / LMM1 – 2 actuation points/floats NC/NO contacts |
| Montagem | G3/8” |
| Ligação eléctrica | Lead wires L. 500 mm (standard) |
| Capacidade de comutação | LM1/LMM1 – 60W/VA / LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1/LMM1 – 0.8A (resistive) / LM2 – 0.5A (resistive) |
| Tensão | 220V – 50Hz |
| Gama de temperaturas | -10°C +80°C |
| Pressão máxima | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 2500 mm |
LM1 / LM2 / LMM1 GSA – GSIA – Level switches with stop ring
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária
SKU: Item-elettrotec-87
Categoria: Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches



