| Schakel belasting | 6 (2) A / 250Vac 2 (1) A / 24Vdc |
| Elektrische verbinding | Push-on terminals 6,3×0,8 |
| Instelbereik | 0,2 … 2 bar; 1 … 10 bar; 10 … 50 bar; 10 … 100 bar; 30 … 150 bar; 50 … 300 bar |
| Max. Statische druk | 300 bar, 600 bar (afhankelijk van het mogelijke drukbereik en het lichaamsmateriaal) |
| Hysterese | ca. 15% setpoint aanpassing |
| Bedrijfstemperatuur | -30C… +140C (volgens materiaal membraan / zuigerafdichting) |
| Contact (zonder druk) | SPDT |
| Lichaams materiaal | Messing – Verzinkt staal – RVS 316 op aanvraag voor alle modellen |
| Diafragma / zuigerafdichting | HNBR – FKM – Rode siliconen – EPDM – Neopreen – Roestvrij staal alleen voor MS2 en MS10 modellen max. druk statisch 40 bar (-30C tot + 40C) |
| Draden | Versmalling: G1 / 8 BSPT –G1 / 4BSPT –M10x1 Parallel: M12x1.5 – G1 / 4 BSPP – G1 / 8 BSPP |
| Bescherming | IP00 (terminals) IP65 (met CAP13) IP54 (met CAP16) |
| Mechanische levensduur | 10 6 operaties |
| Grootte | Body 24 AF Max hoogte 57 mm |
| Certificaten en goedkeuringen | CE |
| Opties | Instelling instelpunt stijgend Instelling instelpunt aflopend Gouden contacten Ontvetten voor zuurstoftoepassingen Gastest Uitvoering met hoge druk IP67-bescherming Speciale schroefdraadverbindingen |
Instelbare drukschakelaar met SPDT contact type MS / PS
€78,59 (€95,09 incl. BTW)
Instelbereik: 0,2 … 2 Bar
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Overschrijving
Beschrijving
Elektromechanisch verstelbare hoogspanning drukschakelaar (max 250 Volt), SPDT contacten, elektrische aansluiting faston 6,3 x 0,8 IP00. Sleutel zeskantig lichaam 24. IP65 elektrische bescherming met CP65 beschermkap wordt apart geleverd. Procesaansluitingen met schroefdraad.
Extra informatie
| Drukbereik (Bar) | 0,1..1, 0,2..2, 1,5..10, 15..50, 40..300, 40..80, 9..20 |
|---|---|
| Overdruk max. | 600, 300 |
| Max supply | 220 V |
| Merk | Sensors.nl |
Downloads
Product Documents
Gerelateerde producten
€171,20 (€207,15 incl. BTW)
€556,13 - €612,31Prijsklasse: €556,13 tot €612,31
€584,22 - €634,78Prijsklasse: €584,22 tot €634,78
€2.299,80 - €2.336,88Prijsklasse: €2.299,80 tot €2.336,88
€106,17 - €151,67Prijsklasse: €106,17 tot €151,67
€1.033,14 - €1.108,06Prijsklasse: €1.033,14 tot €1.108,06
€30,66 - €35,96Prijsklasse: €30,66 tot €35,96
€162,91 - €193,24Prijsklasse: €162,91 tot €193,24
€28,67 - €33,03Prijsklasse: €28,67 tot €33,03





