| Material da carroçaria | Latão |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Anodized aluminium |
| Seal material | NBR |
| Distance | SLM1 – 15mm / SLM2 – 10 mm |
| Saída | Potentiometric |
| Montagem | FA – Flange Ø 52 / TA – Thread G1 1/4” |
| Ligação eléctrica | IP65 EN60529 – PG09 |
| Gama de temperaturas | -10°C +80°C |
| Pressão máxima | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 1000 mm |
SLM2 FA – TA – Low-cost level sensors
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária
SKU: Item-elettrotec-115
Categorias: Elettrotec, Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Level, Level sensors
Descrição
Downloads
Documentos do produto
Produtos relacionados
€474,57 (€574,23 incl. IVA)
€139,83 (€169,19 incl. IVA)
€93,79 (€113,49 incl. IVA)
€134,77 (€163,07 incl. IVA)




