| Kropsmateriale | Messing |
| Float material | NBR |
| Mounting material | Anodized aluminium |
| Seal material | NBR |
| Distance | SLM1 – 15mm / SLM2 – 10 mm |
| Udgang | Potentiometric |
| Montering | FA – Flange Ø 52 / TA – Thread G1 1/4” |
| Elektrisk tilslutning | IP65 EN60529 – PG09 |
| Temperaturområde | -10°C +80°C |
| Max. tryk | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Min. length 300 mm – Max. lenght 1000 mm |
SLM2 FA – TA – Low-cost level sensors
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bankoverførsel
Beskrivelse
Downloads
Produktdokumenter
Relaterede produkter
€93,79 (€113,49 inkl. moms)
€86,63 (€104,82 inkl. moms)
€139,83 (€169,19 inkl. moms)
€86,63 (€104,82 inkl. moms)




