| Classificação do interruptor | 1 A / 220 Vac |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C – 90°C – 100°C – 105°C |
| Precisão | ± 5°C |
| Max. differential DT | 5°C |
| Environment temperature | -20°C to +120°C |
| Pressão máxima | 80 bar |
| Contacto | NO – NC |
| Material da carroçaria | Anodized aluminium |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm |
| Protecção | IP65 |
| Dimensões | Body 27 AF – Height 97 mm |
| Opções | Brass body |
NTBC – Temperature switches with fixed set-point and din-plug
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária
SKU: Item-elettrotec-66
Categorias: Elettrotec, Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Temperatura, Temperature switches
Descrição
Downloads
Documentos do produto
Produtos relacionados
€86,63 (€104,82 incl. IVA)
€93,79 (€113,49 incl. IVA)
€89,32 - €93,81Gama de preços: €89,32 a €93,81
€139,83 (€169,19 incl. IVA)




