| Classificação do interruptor | 10 A / 240 Vac – 05 A / 24 Vdc – 10 A / 12 Vdc |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Working temperature | 25°C – 31°C – 38°C – 47°C – 60°C – 70°C – 80°C – 90°C – 100°C – 105°C |
| Precisão | ± 5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Environment temperature | -20°C to +120°C |
| Pressão máxima | 200 bar |
| Contacto | NO – NC |
| Material da carroçaria | Anodized aluminium |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm |
| Protecção | IP65 |
| Dimensões | Body Ch 27 – Height 74 mm (NTB) – 84 mm (NTBM) |
| Opções | Execution with optional magnet brass body |
NTB – Temperature switches with fixed set-point and 360° rotating head
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária
SKU: Item-elettrotec-65
Categoria: Elettrotec
Etiquetas: Elettrotec, Temperatura, Temperature switches



