| Växelklassning | 1 A / 220 Vac |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Working temperature | 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C – 90°C – 100°C – 105°C |
| Noggrannhet | ± 5°C |
| Max. differential DT | 5°C |
| Environment temperature | -20°C to +120°C |
| Max. tryck | 80 bar |
| Kontakta | NO – NC |
| Material i karossen | Anodized aluminium |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm |
| Skydd | IP65 |
| Mått | Body 27 AF – Height 97 mm |
| Alternativ | Brass body |
NTBC – Temperature switches with fixed set-point and din-plug
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Banköverföring
SKU: Item-elettrotec-66
Kategorier: Elettrotec, Elettrotec
Taggar: Elettrotec, Temperatur, Temperature switches
Beskrivning
Nedladdningar
Produktdokument
Relaterade produkter
€194,25 (€235,04 inkl. moms)
€89,32 – €93,81Prisintervall: €89,32 till €93,81
€93,79 (€113,49 inkl. moms)
€134,77 (€163,07 inkl. moms)
€103,11 (€124,76 inkl. moms)
€95,29 (€115,30 inkl. moms)




