| Parameters | Intrinsic safety |
| Connector | DIN 43650 form A PG09 or PG11 |
| Input voltage | Vi 30 V |
| Input current | Li 100mA |
| Max. input power | Pi 0,75 W |
| Input capacity | Ci ~ = 0 |
| Input inductance | Li ~ = 0 |
| Adjustment range | -200 -500 mbar / -500 -900 mbar |
| Max. static pressure | 20 bar |
| Histerese | From 10% to 30% of set-point value |
| Gama de temperaturas | -30 C° +140 °C (according to diaphragm/seal material) |
| Contacto | SPDT |
| Material da carroçaria | Brass – Stainless steel AISI 316 |
| Diaphragm / Seal material | NBR – FKM – Silicone – HNBR – Neoprene – EPDM |
| Threads | G1/8 – G1/4 – M12 x 1,5 |
| Protecção | IP65 DIN 40050 |
| Mechanical life | 106 operations |
| Dimensões | Body Ch 27 – Max. high 75 mm |
| Certificado | ATEX – II 1 G EEX ia IIC T6 |
| Opções | Set-point rising and falling – Gold-plated contacts for low current – Degreased for oxygen – Set-point and hysteresis |
VSM – Vacuum switches intrinsic safety execution
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Contacto com o banco
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Transferência bancária



