| Body material | Stainless steel AISI 316 |
| Box material | Die-cast aluminium verniciato |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point NC/NO contact / LM2 – 1 actuation point SPDT contact / LMM1 – 2 actuation points NC/NO contact |
| Mounting | TIA – Thread G1 1/4″ GTIA – Thread G2″ |
| Electrical connection | TIA Box – G1/2″ UNI 6125 / GTIA Box – G3/4″ UNI 6125 |
| insulation resistence | LM1 – LMM1 1010 Ohm / LM2 109 Ohm |
| Capacitance | LM1 – LMM1 0.6pF / LM2 2pF |
| Switching capacity | LM1 – LMM1 60W / LM2 30W |
| Current | LM1- LMM1 0.8A (resistive) / LM2 0.5A (resistive) |
| Voltage | 220V – 50Hz |
| Temperature range | -20°C +40°C |
| Max. pressure | TIA – 10 bar / GTIA – 20 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Certification | ATEX – II 1 G Ex ia IIC T6 |
| Size | TIA – Max. lenght 1500 mm / GTIA – Max. lenght 2500 mm |
| Safety parameters | Ex |
LM1 / LM2 / LMM1 TIA – GTIA EP – Stainless steel explosion-proof level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visa
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Overschrijving
Artikelnummer: Item-elettrotec-108
Categorie: Elettrotec
Tags: ATEX Explosion-Proof Level Switches, Elettrotec, Level



