| Materiale del corpo | FA – tubo Brass / FIA – Stainless steel aisi 316 |
| Float material | FA – NBR / FIA – Stainless steel aisi 316 |
| Mounting material | FA – Anodized aluminium/ FIA – Stainless steel aisi 316 |
| Actuation point | LM1 – 1 actuation point contact NC/NO / LM2 – 1 actuation point contact SPDT / LMM1 – 2 actuation points NC/NO |
| Montaggio | Flange Ø 52 |
| Collegamento elettrico | DIN 43650 – PG09 – IP65 |
| Capacità di commutazione | LM1/LMM1 – 60W/VA / LM2 – 30W/VA |
| Current | LM1/LMM1- 0,8A (resistive) / LM2 – 0,5A (resistive) |
| Tensione | 220V – 50Hz |
| Intervallo di temperatura | -10°C +80°C |
| Pressione massima | 10 bar |
| Fluid specific gravity | 0.7 kg/dm3 |
| Fluid viscosity | 150 cSt |
| Size | Max. lenght 1500 mm |
LMA1 / LMA2 / LMMA1 FA – FIA – Bent stem level switches
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bonifico bancario
SKU: Item-elettrotec-84
Categorie: Elettrotec, Elettrotec
Tag: Elettrotec, Level, Standard Single- or Two-Point Level Switches
Descrizione
Scaricamento
Documentazione sul prodotto
Prodotti correlati
€86,63 (€104,82 IVA inclusa)
€134,77 (€163,07 IVA inclusa)
€103,11 (€124,76 IVA inclusa)
€194,25 (€235,04 IVA inclusa)
€86,63 (€104,82 IVA inclusa)
€95,29 (€115,30 IVA inclusa)
€93,79 (€113,49 IVA inclusa)




