| Valutazione dell'interruttore | 250 Vac / 10 A 24 Vdc / 5 A |
| Conector | DIN 43650 forma A PG09 o PG11 |
| Working temperature | 25°C – 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C – 90°C – 100°C – 105°C |
| Precisione | ± 5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Environment temperature | -20°C to +120°C |
| Pressione massima | 300 bar |
| Contatto | NO – NC |
| Materiale del corpo | Ottone |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm – 1/4 NPT – G1/4 |
| Protezione | IP65 |
| Dimensioni | Body 30 AF – Height 80 mm |
EBT – Temperature switches with fixed set-point and din-plug
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visto
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bonifico bancario



