| Rating af omskifter | 250 Vac / 10 A 24 Vdc / 5 A |
| Conector | DIN 43650 forma A PG09 o PG11 |
| Working temperature | 25°C – 30°C – 40°C – 50°C – 60°C – 70°C – 80°C – 90°C – 100°C – 105°C |
| Nøjagtighed | ± 5°C |
| Max. differential DT | 16°C |
| Environment temperature | -20°C to +120°C |
| Max. tryk | 300 bar |
| Kontakt | NO – NC |
| Kropsmateriale | Messing |
| Thread connection | G3/8″ – G1/2″ – M22 x 1.5 mm – 1/4 NPT – G1/4 |
| Beskyttelse | IP65 |
| Mål | Body 30 AF – Height 80 mm |
EBT – Temperature switches with fixed set-point and din-plug
- Uitstekend beoordeeld: 96.42% heeft een goede tot zeer goede ervaring
- Persoonlijke klantenservice en advies
- Extra korting bij grote aantallen mogelijk: Neem contact op
IDeal
Bancontact
Visum
MasterCard
American Express
Sepa
PayPal
Bankoverførsel
SKU: Item-elettrotec-68
Kategorier: Elettrotec, Elettrotec
Tags: Elettrotec, Temperatur, Temperature switches
Beskrivelse
Downloads
Produktdokumenter
Relaterede produkter
€474,57 (€574,23 inkl. moms)
€95,29 (€115,30 inkl. moms)
€134,77 (€163,07 inkl. moms)




